Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda, Konya Ambar  firmamız ilk günden bu yana verdiği ambar kargo faaliyetlerinde %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Komple ve parsiyel eşya taşıma alanında üst düzey çözümlerle verdiğimiz ambar hizmetlerimiz, modern teknoloji araçlarla beslenmektedir. Karayolu lojistik sektörünün öncü firmalarından biri olarak güncel piyasa gelişmelerine paralel olarak faaliyetlerimiz sürmektedir.

Misyonumuz

Ambar kargo talepleriniz onaylı ve sertifikalı firmamız tarafından prosedüre uygun şekilde aşılanmaktadır. Taşıma süreçlerinde hassas paketleme ve profesyonel bir çalışma sunuyoruz.  Her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek adına işletmemize sunduğunuz önerileri dikkate alarak yenilenmekteyiz. 7/24 destek hattı sayesinde etkili çözümlere bir adım daha yakın olabilirsiniz.

Vizyonumuz

Karayolu lojistiğinde parça ve komple araç taşımasının geleceğini inşa ediyoruz. Faaliyetlerimizde gösterdiğimiz özen sayesinde gelecekte bizi yeniden tercih etmenizi istiyoruz. Güncel teknolojik gelişmeler eşliğinde modern araçlarla beraber eğitimlerimiz de yenilenmektedir.  Kontrol ve stok prosedürlerine uygun ambar kargo yapmakta, bu konuda işimizden ödün vermemekteyiz.

Kurumsal Çözümler

Kurumsal olarak müşterilere her zaman ayrıcalıklı çözümler sunmayı hedeflemekteyiz. Alacağınız hizmetlerde kontrol dışı aksamalara istinaden sigorta çalışmalarımız öne çıkmaktadır. Depolama yapan ekibimiz, taşıma aşamasına gelmeden önce tüm havalandırma kontrollerini sağlayacaktır. Üstelik fiyatlandırma açısından da birçok avantajı bir arada bulabilirsiniz.

Konya Ambar Taşımacılık İletişim

Konya Ambar olarak bizimle iletişime geçerek ön bilgilendirmeyi vermenizi istiyoruz. Taşıma öncesi doğru hesaplamalar yaparken hangi malzemenin nereye taşınacağı gibi etkenler önem taşır. Ne kadar malzeme olduğunu o an için net şekilde hesaplamak zorsa, daire veya çuval bazında ölçümler sağlanabilir.

Konya Ambar parça eşya taşıma hizmetlerimiz ekonomik açıdan beklediğinizi verebilir. Hizmetlerde gecikme konusunda esneme payı bırakıyorsanız pay usulü parça nakliyat çözümleri epey avantajlı olacaktır.

Komple taşımacılık esnasında kurumsal fabrika taşımasına sıkça rastlıyoruz. Paletli yük taşıması, seri üretim yapan firmalar açısından düzenli tam araç gönderileri olabilmektedir. Mağazalara ve çeşitli tesislere gönderim yapmak için ekibimize ulaşabilirsiniz.  Bekleme süresinde ürünleriniz güneş ve havalandırma koşulları bakımından sorunsuz bir alanda yer almaktadır.  Firmalar için önemli ağır yük taşıması alanında uzmanız. Paletle ağır yük taşıması için güvenle başvuru yapabilirsiniz. Kaliteli ambar taşımacılık ayrıcalıklarını bulabilirsiniz.