Konya Ambar

Konya Ambar 

Konya Ambar firmaları arasında öncü firmalardan biri olarak, İstanbul hattında da konusunda uzman profesyonel personeli ve araçlarıyla ihtiyacı olan müşterilerimize destek vermeye devam etmektedir. Firmamızda, yükünüzün hacmi, ağırlığı ve miktarı her ne olursa olsun gideceği şehire en kısa sürede ama güvenli ve sağlam bir şekilde nakliye edilebilmektedir. Sorunsuz ve ekonomik taşımacılıkta öncü firmalardan biri olarak, bu özelliğimizi istikrar çevirmek en büyük amacımızdır. 

İstanbul Konya Ambarı

İstanbul Konya Ambarı firmamız taşımacılık alanında verdiği hizmetler ile olarak da devam etmektedir. Konya – İstanbul hattı başta olmak üzere, Türkiye’nin birçok farklı bölgesine nakliye ve ambar hizmetini aktif olarak vermekte olan firmamız, eşyalarınızı sigortalayarak güvenli bir şekilde taşımaktadır. Türkiye’nin her ilinde günlük olarak eşya ve yükleriniz toparlanıp, istediğiniz bölgedeki adrese ortalama 2 gün içerisinde teslim edilebilmektedir. Ana uzmanlık bölgemiz antrepolarımızın olduğu yerler ise İstanbul ve Konya illeridir.  

İstanbul Konya Ambar Firmaları 

İstanbul Konya ambar kargo firmaları arasında en çok tercih edilenlerden biri olan firmamızın bünyesinde birçok farklı ebat ve özelliklerde araç ile konunun farklı uzmanlıklarında personeller bulunmaktadır. İstanbul’dan Konya’ya, Konya’dan da İstanbul’a günlük olarak yapılan seferlerle, en hızlı ve güvenli nakliye ve teslimatların yapılması, müşterilerimizin taleplerinin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Bu aşamalarda yükün büyüklüğü ve miktarı süreci etkilememektedir. En doğru araç ve ekiple taşıma her koşulda yapılmaktadır. Ümraniye Konya Ambar hattı ana uzmanlık hatlarımızdan biri olsa da, Türkiye’nin birçok yerinden gelene talepleri geniş kadro ve filomuzla karşılayabilmekteyiz. Aktif olarak farklı illerden gelen talepleri de en hızlı şekilde ulaştırmaktayız. 

İstanbul Konya Ambarı Fiyatları 

İstanbul Konya ambarı fiyatları için firmamızın felsefesi “ederi kadar” mantığına dayanmaktadır. Yani kaliteli bir hizmet vermek ve karşılığında da olması gerektiği kadar bir ücret talep etmektir. Her bütçeye uygun ekonomik bir paket ve imkan bulmanız ve firmamızdan hizmet almanız mümkündür. Bütçeleri belirleyen kriterler; nakliye işleminin olacağı iki lokasyonun mesafesi, taşınacak yük, eşya veya malzemelerin ağırlık, hacim ve miktarı, kaç kişilik bir ekibin çalışacağıdır. Orhanlı Konya ambarı olarak bizimle çalıştığınıza asla pişman olmazsınız. Temel amacımız sizleri memnun etmek ve çözüm ortağınız olmaktır. Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir