Konya Bozkır Ambar

Konya Bozkır Ambar

Konya Bozkır Ambar olarak İstanbul’da şehrin geneline hizmet vermekte olup küçük ve büyük ebatlı ürünlerinizi taşıma görevini üstelenmektedir. Dilediğiniz zaman dilediğiniz adrese araç talep edebilir ve depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Marmara bölgesinde alım yaptığımız iller İstanbul, ve Kocaeli’dir. Bu yüzden Hızlı ve tamamen çözüm odaklı hizmet veren Konya Bozkır Ambar firmamız taşıma araç gereçleri her geçen zaman değişen ve gelişen teknolojiye uyarlayarak şehrin en önemli taşımacılık sağlayan firması olma yolunda günden güne gelişmektedir. Bu esnada Acil gidecek yükleriniz için bizi tercih edebilirsiniz çünkü bu konuda oldukça iyiyiz. Sizlere hususi lojistik araçlarımızla siz müşterilerin ürünlerini özenle en hızlı şekilde teslimat yapmaktayız. Yalnızca ev eşyası taşımacılığı, ofis taşıma, paletli yükler, çuvallı yükler gibi hatta aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin nakliye hizmetini sağlamaktadır. İstanbul’da anadolu ve avrupa yakasındaki ilçelerden hizmet alabilirsiniz.

İstanbul Konya Bozkır Ambar

İstanbul Konya Bozkır Ambar olarak pek çok müşterimize nakliye imkanı sunduk ve hizmetin en iyisini sağlamaya devam ediyoruz. istanbul’da bulunan 39 ilçeden de alım yapmaktayız. Güler yüzlü ve profesyonel bir ekibe sahibiz. Fakat Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Oldukça çaba göstermekteyiz. Titizlikle ambalajlama islemi yapmaktayoz. Taşıma esnasında yaşanan hasarı firmalar ödeyebileceklerini beyan eder. Ellerinden geleni sizler için yapacaklardır. Firmamız sadece taşımacılığın yanı sıra depolama ve ürünleri saklama görevi de sağlamaktadır. 28.000m2 alanımızda güvenlikli ortamda saklanır ürünleriniz. İşimizi aşkla ve keyifle yapan bir çok çalışanımız bulunmaktadır. Böylelikle bu ekipten mutlaka başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Nakliyenin zor olmadığının aksine sürecin bu kadar kolay bir şekilde ilerlermesini bizimle göreceksiniz.

Konya Bozkır Ambar Kargo

Konya Bozkır Ambar Kargo olarak siz değerli müşterilerimizin parça ve komple yüklerinizi adreslerden alım yaparak en kısa süreçte adresinize teslimat yapmaktadır. Firmamız öncelikli olarak müşteri memnuniyetini benimseyerek her geçen gün kaliteli hizmet konusunda geliştirmektedir. Böylelikle firmamızı arayarak yüklerinizin ölçü ağırlık ve kilogramlarını belirttiğiniz takdirde destek ekibimiz sizlere en uygun fiyatı vermek için çalışmalara başlayacaktır. Bu esnada fiyat verildikten sonra firmamıza konum ve adres bilgisi paylaşılır ve işinde uzman nakliye ekiplerimiz en kısa sürede ürünlerin alımı için adresinize varış yapar. Varış yapan araçlarımız burada ürünleri düzgün bir şekilde yüklendikten sonra araç depoya gelerek ürünleri teslim eder.

Ve bunun gibi birkaç parça yük daha bu şekilde depoya teslim olur. Depoya teslim edilen ürünler öncelik sırasına göre kamyon ve tır gibi büyük araçlara teslim edilir. Bu araçlar varış iline doğru yola çıkarak sizleri yormadan gayet düzgün bir şekilde teslimat yapmaktadır. Kargo firması olarak şehir merkezlerine, ilçelere ve köylere kadar hizmet vermektedir. Böylece dilediğiniz lokasyona nakliye hizmeti alabilirsiniz. Günümüzde köylere kadar teslimat yapan çok az firma bulunmaktadır. Firmamız şehir merkezlerine uzak olan köylere küçük kamyonet araçlarla teslimat yapmaktadır. Buna sebep ulaşım ne kadar zor olsa da her zaman sorunları çözebilecek kadroya ve yeterli donanıma sahibiz.

Anadolu Yakası Alım Yaptığımız Bölgeler

Anadolu Yakası Konya Bozkır Ambar konusunda adreslerden yükleme ve teslimat yaptığımız ilçelerin listesidir. Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Dudullu, Orhanlı, Üsküdar olarak belirlenmiştir. İstanbul anadolu yakasındaki bu bölgelerden her daim hizmet alabilir ve nakliye işlemleriniz için araç talep edebilirsiniz. Ayrıca diğer çalıştığımız lokasyonlar da aşşağıda yer almaktadır.

Avrupa Yakasında Teslimat Yaptığımız Bölgelerin Listesi

Avrupa yakası Konya Bozkır Ambarı hizmet verdiğimiz ilçeler listesi hakkında bilgi alabilirsiniz. İstanbul’da teslimat noktaları şu şekildedir. Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Saıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, ve Zeytinburnu olmak üzere toplam 25 ilçeden destek sağlıyoruz. Araç talep etmek için iletişime geçebilirsiniz.

Kocaeli Konya Bozkır Ambar

Kocaeli ilinde adreslerden transfer yaptığımız ilçeler şunlardır. Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Körfez’dir. Böylelikle Kocaeli ilinin tüm ilçelerinden alım yapmaktayız.

Konya Bozkır Ambar
Konya Ambar Kargo
Konya Ambar Kargo Taşımacılık Lojistik Hizmetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir